2019. november 7.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. november 7. napján, csütörtök 11.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Könyvtár
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (43 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata és intézményei, biztosított gazdasági társaságai telephelyeinek vagyon-, és felelősségbiztosításának beszerzése” tárgyú a Kbt. 117. § (1) bekezdés szerinti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjéről
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Tóth Zoltán – ellátási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (264 KB)
 
2./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Karácsonyi csomag kézbesítése időskorúak részére” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Dr. Krizsai Anita – szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (237 KB)
 
3./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata részére fizetési számlavezetés biztosítása és hozzá kapcsolódó folyószámla hitelkeret szerződés” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Patóné Nagy Magdolna – pénzügyi osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (198 KB)
 
4./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „a TOP-6.2.1-19 kódszámú, Bölcsődei férőhelyek kialakítása, bővítése című felhívásra benyújtandó, Honvéd utcán építeni tervezett új Önkormányzati bölcsőde tervezőjének kiválasztása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István –városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (230 KB)
 
5./ Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „ Helyőrségi Művelődési Otthon kivitelezési munkái” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István –városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (350 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. 11. 06.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke