2019. szeptember 3.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. szeptember 3. napján, kedd 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (28 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Karácsonyi csomag beszerzése időskorúak részére” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Jászai Menyhért - alpolgármester
Dr. Krizsai Anita – szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (240 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „Karácsonyi csomag kézbesítése időskorúak részére” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Dr. Krizsai Anita – szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (475 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. szeptember 2.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke