2019. augusztus 2.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. augusztus 2. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (39 KB)
 
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Nyíregyházi Tankerületi Központ igazgatója által a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye vonatkozásában kért tulajdonosi hozzájárulás kiadására
 
Előadó: Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (98 KB)
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz- „TOP 6.3.1-NY1-15-2016-00001 azonosítószámú projekt keretében Technológiai Transzferközpont bútorbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (129 KB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „„TOP-6.3.3-16-NY1-2017-00001” azonosítószámú, „Környezetvédelmi infrastruktúra-fejlesztések Nyíregyházán c. projekthez kapcsolódó kivitelezési munkák 4 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (469 KB)
 
4. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Újszőlő utca 90. szám melletti záportározó rekonstrukciója” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás eredményének és ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (249 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. augusztus 1.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke