2019. július 25.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. július 25. napján, csütörtök 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (37 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár bútorbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila - alpolgármester
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (655 KB)
 
2. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár számítástechnikai eszközbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila - alpolgármester
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (283 KB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – az „IKOP 3.2.0-15-2016-00013 azonosítószámú, Nyíregyháza Megyei Jogú város közösségi közlekedésének fejlesztése érdekében 47 db új autóbusz beszerzése, töltőállomás létesítése és autóbusz telephely kialakítása” című projekt keretében épületek bontása tárgyú a Kbt. 115. § (1) bekezdésében rögzített feltétel fennállása alapján, hirdetmény közzététele nélküli nemzeti közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (493 KB)
 
4. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Elektromos gépjárművek beszerzése 2 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (326 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. július 24.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke