2019. július 18.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. július 18. napján, csütörtök 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (26 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A könyvtári intézményrendszer tanulást segítő infrastrukturális fejlesztései” tárgyú a Kbt. 113. § (1) bekezdése szerinti nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (530 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „TOP 6.3.1-NY1-15-2016-00001 azonosítószámú projekt keretében Technológiai Transzferközpont bútorbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás eredményének és ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (597 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. július 17.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke