2019. július 10.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. július 10. napján, szerda 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (39 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „a Sóstói Múzeumfalu Fejlesztése (TOP-6.1.4-16-NY1-2017-00002)” című projekt keretében informatikai eszközök beszerzése” tárgyú beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (164 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „a TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 kódszámú, „Nyíregyházi Foglalkozási Paktum” című projekt keretében a paktumműködés szakmai támogatásához kapcsolódó feladatok elvégzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (158 KB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Kivitelezési szerződés Indiaház, afrikai madárröpde és többcélú raktárépület építésére” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (949 KB)
 
4. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Helyőrségi Művelődési Otthon kivitelezési munkái” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (832 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. július 9.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke