2019. június 19.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. június 19. napján, szerda 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (40 KB)
 
Tervezett napirend:
 „NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Fatum Property Ingatlanberuházó Kft. közötti Településrendezési- együttműködési megállapodások jóváhagyására
 
Előadó: Veres István - főépítészi osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (495 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Nyíregyháza, 8554/2 hrsz.-ú ingatlan 91 m2 területrészének megvásárlására
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (84 KB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A nyíregyházi Hotel Sóstó Resort Spa & Conference Hotelstars minősítési rendszer szerinti 4 csillagos szálloda vegyes szállodai eszközeinek és az üzemeltetéshez kacsolódó vegyes termékeinek beszerzése a Modern Városok projekt keretében” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (287 KB)
 
4. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A Váci Mihály Kulturális Központ Szabadság tér 9. szám alatti épületének acél menekülő lépcső szerkezetének felületkezelése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: dr. Ulrich Attila alpolgármester
Doka Diána - kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (193 KB)
 
5. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz„a Sóstói Múzeumfalu Fejlesztése (TOP-6.1.4-16- NY1-2017-00002)” című projekt keretében bútorok beszerzése” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István – városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (352 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. június 18.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke