2019. június 12.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. június 12. napján, szerda 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (31 KB)
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Polgármesteri Hivatal „B” épületében lévő fsz-i Anyakönyvi és ügyfélszolgálati irodák átalakítása, felújítása; a „D” épület I. emeletén lévő vizesblokkok felújítása, ereszcsatorna rendszer felújítása, bádogos munkák (II. ütem)” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (370 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Babaház Bölcsőde (4400 Nyíregyháza, Krúdy Gy. u. 30.) főzőkonyhájának eszközbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás eredményének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
  pdf MEGTEKINTÉS (1.15 MB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„TOP-6.9.1-16-NY1-2017-00001 „Közösen a kiútért” című projekt keretében sportrendezvények megvalósítása” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Dr. Krizsai Anita – Szociális és Köznevelési Osztály vezetője
 
  pdf MEGTEKINTÉS (136 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. június 11.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke