2019. június 5.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. június 5. napján, szerda 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
MÓDOSÍTOTT (49 KB)
 
Tervezett napirend:
 
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A Váci Mihály Kulturális Központ Szabadság tér 9. szám alatti épületének acél menekülő lépcső szerkezetének felületkezelése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Dr. Ulrich Attila - alpolgármester
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (460 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Elektromos gépjárművek beszerzése 2 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (604 KB)
 
3. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Polgármesteri Hivatal „B” épületében lévő fsz-i Anyakönyvi és ügyfélszolgálati irodák átalakítása, felújítása; a „D” épület I. emeletén lévő vizesblokkok felújítása, ereszcsatorna rendszer felújítása, bádogos munkák (II. ütem)” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárások ajánlattételi felhívásainak véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (283 KB)
 
4. Tájékoztatás - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„TOP-6.1.5-16-NY1-2017-00002 azonosító számú, „Gazdaságfejlesztést és munkaerő-mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés Nyíregyháza hat pontján” c. projekthez tartozó kivitelezési és egyéb munkák 5 részben” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjéről
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (1.30 MB)
 
5. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „TOP-6.9.1-16-NY1-2017-00001 „Közösen a kiútért” című projekt keretében sportrendezvények megvalósítása” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád – kabinetvezető
Dr. Krizsai Anita – Szociális és Köznevelési Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (202 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. június 4.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke