2019. május 17.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. május 17. napján, péntek 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem Ügyfélcentrum I. emelet
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (49 KB)
 
Tervezett napirend:
„ZÁRT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Babaház Bölcsőde (4400 Nyíregyháza, Krúdy Gy. u. 30.) főzőkonyhájának eszközbeszerzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Kovácsné Szatai Ágnes - vagyongazdálkodási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (202 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Szünidei gyermekétkeztetés keretében nyári gyermekétkeztetés biztosítása” tárgyú beszerzési eljárás ajánlati felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Jászai Menyhért - alpolgármester
Dr. Krizsai Anita - szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (266 KB)
 
3. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „a TOP-6.7.1-16-NY1-2017-00001 kódszámú, „Szociális városrehabilitáció Nyíregyháza szegregált területein” című projekt keretében rendezvényszervezés, egyéb kommunikációs és marketingeszközök fejlesztése feladatok elvégzése” tárgyú közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (225 KB)
 
4. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „Szállítási szerződés a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár részére nyomtatott könyvdokumentumok beszerzése könyvtári ellátás céljából” tárgyú a Kbt. 81. § (1) bekezdése szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Doka Diána – kulturális osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (162 KB)
 
5. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz –„TOP-6.3.2-16-NY1-2017-00001 azonosítószámú a nyíregyházi Szabadtéri Színpad rekonstrukciója és a ''Kiserdők'' területének funkcionális bővítése'' c. projekt keretében kivitelezési munkák elvégzése a Kiserdők területén” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (708 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. május 16.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke