2019. április 18.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság 2019. április 18. napján, csütörtök 8.30 órakor kezdődő ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Könyvtárában
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (273 KB)
 
Tervezett napirend:
„NYÍLT ÜLÉS”
 
1. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – a Humán-Net Alapítvány 2018. évi gazdasági beszámolójának elfogadására (az előterjesztés feltöltésre került)
 
Előadó: Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (416 KB)
 
2. Előterjesztés - a Gazdasági- és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Kék Nefelejcs Alapítvány fenntartásában működő „Reménység” Szenvedélybetegek Átmeneti Otthonának 2018. évi gazdasági beszámolójának elfogadására (az előterjesztés feltöltésre került)
 
Előadó: Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (476 KB)
 
3. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - a Periféria Egyesület 2018. évi gazdasági beszámolójának elfogadására (az előterjesztés feltöltésre került)
 
Előadó: Dr. Krizsai Anita szociális és köznevelési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (371 KB)
„ZÁRT ÜLÉS”
 
4. Előterjesztés - a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz – „A nyíregyházi Hotel Sóstó Resort Spa & Conference Hotelstars minősítési rendszer szerinti 4 csillagos szálloda eszközbeszerzése a Modern Városok projekt keretében (2 részben)” tárgyú Kbt. 81.§ (1) bekezdés szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (805 KB)
 
5. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „A nyíregyházi Hotel Sóstó Resort Spa & Conference Hotelstars minősítési rendszer szerinti 4 csillagos szálloda textiláruinak beszerzése a Modern Városok projekt keretében” tárgyú Kbt. 117.§ (1) bekezdés szerinti nemzeti nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (650 KB)
 
6. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „TOP-6.5.1-16-NY1-2017-00003 azonosító számú projekt keretében önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzatánál – II. ütem 4 részben” tárgyú Kbt. 115. § (1) bekezdés szerinti hirdetmény és tárgyalás nélküli közbeszerzési eljárás ajánlattételi felhívásának véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (787 KB)
 
7. Előterjesztés - Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsághoz - „Szociális városrehabilitáció Nyíregyháza szegregált területein'' című TOP-6.7.1-16-NY1-2017-00001 azonosítószámú projekthez tartozó kivitelezési munkák – I. ütem” tárgyú a Kbt. 117. §-ban meghatározott módon szabadon kialakított, hirdetménnyel induló nyílt közbeszerzési eljárás nyertes ajánlattevőjének véleményezésére
 
Előadó: Kósa Árpád - kabinetvezető
Pató István - városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (930 KB)
 
Nyíregyháza, 2019. április 18.
Dr. Adorján Gusztáv
Gazdasági és Tulajdonosi Bizottság
elnöke