2019. június 27. - közmeghallgatás (hirdetmény)

.
HIRDETMÉNY
.
Tájékoztatom a Tisztelt nyíregyházi városlakókat, hogy Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlése Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 54.§-a és a Közgyűlés Szervezeti és Működési Szabályzata 9.§-a alapján
.
2019. június 27-én (csütörtökön) 13.00 órától
közmeghallgatást tart a Városháza Krúdy Termében.
(Nyíregyháza, Kossuth tér 1. I. emelet 121.)
.
A közmeghallgatás alkalmával a helyi lakosság és a helyben érdekelt szervezetek képviselői a Közgyűléshez, a polgármesterhez, az alpolgármesterekhez, az egyes helyi képviselőkhöz vagy a jegyzőhöz a helyi közügyeket érintő kérdéseket intézhetnek, illetőleg közérdekű javaslatot tehetnek.
.
A kérdések és javaslatok megtételére a közmeghallgatás időpontja előtt is van lehetőség.
.
Hiteles felhívás
.
Nyíregyháza, 2019. június 19.
Dr. Kovács Ferenc