2021. augusztus 26.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2021. augusztus 26-án (csütörtökön) 14,00 órakor tartandó ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (224 KB)
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz ,,Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett, menetrend szerinti, helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása'' tárgyú közszolgáltatás hatályos menetrendjének módosításáról
Előadó: Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (6.96 MB)
 
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Európai Autómentes Naphoz történő csatlakozásról
Előadó: Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (271 KB)
 
3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmeinek 2021. év szeptemberi megindítása)
Előadó: Kovács Rita városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (3.42 MB)
Tormássi Géza
bizottsági elnök