2021. július 8.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2021. július 8-án (csütörtökön) 13,00 órakor tartandó ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
(206 KB)
MÓDOSÍTOTT!
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (MÓDOSÍTÁSOK VII./2021. – 4 terület, tárgyalásos eljárás)
Előadó: Kovács Rita városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (15.73 MB)
 
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges partnerségi vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (MÓDOSÍTÁSOK VII./2021. – 4 terület, tárgyalásos eljárás)
Előadó: Kovács Rita városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (20.15 MB)
Tormássi Géza
bizottsági elnök