2021. június 22.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2021. június 22-én (kedden) 14,00 órakor tartandó ülésére.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (427 KB)
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Beszámoló a Közgyűléshez Nyíregyháza Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala 2020. évi tevékenységéről
Előadó: Dr. Szemán Sándor címzetes főjegyző
 
pdf MEGTEKINTÉS (1.66 MB)
 
2./ Előterjesztés a Közgyűléshez házszámok megállapítására
Előadók: Dr. Kása Brigitta aljegyző, hatósági főosztályvezető
Dr. Grósz Péter igazgatási osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (7.32 MB)
 
3./ Előterjesztés „Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett, menetrend szerinti, helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása" tárgyú közszolgáltatási szerződés 5. számú módosítására (későbbi megjelenítéssel)
Előadó: Dr. Kovács Ferenc polgármester
Meghívottak: Dr. Bói Loránd Volánbusz Zrt. vezérigazgató-helyettes
Kató József Volánbusz Zrt. üzemvezető
Podlovics Roland IKOP projektvezető
 
4./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.5.1-19 kódszámú, „Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése'' című pályázati felhívásra benyújtott, ,,Vécsey köz 4. szám alatti önkormányzati épület, a Kodály Zoltán Általános Iskola és a NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnázium, Szakközépiskola épületeinek energetikai korszerűsítése" című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (405 KB)
 
5./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.5-16 kódszámú, „Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, a Szent István - Szarvas utcák útburkolat felújítását célzó pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (391 KB)
 
6./ Előterjesztés a Közgyűléshez a „Tisztítsuk Meg Az Országot'', Az illegális hulladéklerakók felszámolása érdekében 2020" című benyújtott pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (381 KB)
 
7./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.5-16 kódszámú, „Gazdaságfejlesztést és munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, a Tiszavasvári út - Derkovits utca csomópontjának fejlesztését tartalmazó benyújtott pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (374 KB)
 
8./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.3.3-16 kódszámú, „Városi környezetvédelmi infrastruktúra-fejlesztések" című pályázati felhívásra benyújtott, a Nyíregyháza Kéményseprő utca csapadékvíz elvezető rendszer építése című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (379 KB)
 
9./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.4-16 kódszámú, „Társadalmi és környezeti szempontból fenntartható turizmusfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, Turizmusfejlesztés keretében Mesekert megvalósítása Nyíregyházán című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (407 KB)
 
10./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.4.1-16 kódszámú, „Fenntartható városi közlekedésfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott Belső körút - László utca kereszteződésben jelzőlámpás szabályozás bevezetése című benyújtott pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (363 KB)
 
11./ Előterjesztés a Közgyűléshez a Kisprojekt Alap pályázati felhívása keretében „KKVAT - A határmenti kis- és középvállalkozások versenyképességének fejlesztését célzó régiós szintű akcióterv kidolgozása" című benyújtott pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (367 KB)
 
12./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.4-16 kódszámú, „Társadalmi és környezeti szempontból fenntartható turizmusfejlesztés'' című pályázati felhívásra benyújtott, Tuzson János botanikus kert fejlesztése című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (364 KB)
 
13./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.4-16 kódszámú, „Társadalmi és környezeti szempontból fenntartható turizmusfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, Jósa András Múzeum turisztikai fejlesztése című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (377 KB)
 
14./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.3.3-16 kódszámú, „Városi környezetvédelmi infrastruktúra-fejlesztések" című pályázati felhívásra benyújtott, Színház utca csapadékvíz elvezetési rendszerének fejlesztése című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (286 KB)
 
15./ Előterjesztés a Közgyűléshez az Önkormányzati feladatellátást szolgáló fejlesztések támogatására 2021-ben benyújtott pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (353 KB)
 
16./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.4-16 kódszámú, „Társadalmi és környezeti szempontból fenntartható turizmusfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, India nagymacska kifutó építése a nyíregyházi állatparkban című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (356 KB)
 
17./ Előterjesztés a Közgyűléshez a TOP-6.1.5-16 kódszámú, „Gazdaságfejlesztést és a munkaerő mobilitás ösztönzését szolgáló közlekedésfejlesztés" című pályázati felhívásra benyújtott, Szélsőbokori út fejlesztése című pályázati program elfogadására
Előadók: Karóczkai Adrienn Pályázatok és projektmenedzsment referatúravezető
Pató István Városfejlesztési és városüzemeltetési osztályvezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (374 KB)
 
18./ ZÁRT ÜLÉS! Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz az első lakáshoz jutók támogatásának megállapítására irányuló előterjesztés véleményezésére
Előadó: Dr. Krizsai Anita Szociális és Köznevelési Osztály vezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (2.92 MB)
Tormássi Géza
bizottsági elnök