2020. július 21.

 
MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2020. július 21-én (kedden) 10,30 órakor tartandó ülésére.
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
MÓDOSÍTOTT! (146 KB)
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Tájékoztató a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2020-2034. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 3. sz. módosításának véleményezésére
Előadó: Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője
Kohut Ágnes Vagyongazdálkodási Osztály vezetője
Meghívott: Tóth István NYÍRSÉGVÍZ Zrt. vezérigazgatója
 
pdf MEGTEKINTÉS (772 KB)
 
2./ Beszámoló a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz „Nyíregyháza közigazgatási területén autóbusszal végzett, menetrend szerinti, helyi személyszállítási szolgáltatás ellátása" tárgyú közszolgáltatás hatályos menetrendjének módosítására
Előadó: Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője
Meghívott: Dr. Podlovics Roland Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. vezérigazgatója
 
pdf MEGTEKINTÉS (14.45 MB)
 
3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmeinek 2020. év júliusi megindítása)
Előadó: Éva Péter Főépítészi Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (1.69 MB)
 
4./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (MÓDOSÍTÁSOK III. – 2020., tárgyalásos eljárás)
Előadó: Éva Péter Főépítészi Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (7.83 MB)
 
5./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges partnerségi vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (MÓDOSÍTÁSOK III. – 2020., tárgyalásos eljárás)
Előadó: Éva Péter Főépítészi Osztály vezetője
 
pdf MEGTEKINTÉS (12.57 MB)
 
Nyíregyháza, 2020. július 16.
Tormássi Géza
bizottsági elnök