2020. január 14.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2020. január 14-én 14,00 órakor tartandó ülésére.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ (261 KB)
 
Az ülés helye: Városháza, Váci Mihály terem.
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosításához szükséges vélemények kiértékelésének jóváhagyásáról (Állami főépítészi eljárás, 1 terület - a partnerségi véleményezés kiértékelése)
Előadó: Kovács Rita városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (17.41 MB)
 
2./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza MJV szabályozási tervének és helyi építési szabályzatának módosításával kapcsolatos állásfoglalásra a 2/2005.(I.11.) Korm. rendelet alapján a környezeti vizsgálat szükségességéről (1 terület rendezési terv módosítása állami főépítészi eljárás szerint)
Előadó: Kovács Rita városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (2.80 MB)
 
3./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz a Nyíregyháza Megyei Jogú Város 2019. novemberben megvalósult hivatalos külföldi kiutazásokról
Előadó: Doka Diána Kulturális Osztály vezető
 
pdf MEGTEKINTÉS (702 KB)
 
Nyíregyháza, 2020. január 10.
Tormássi Géza
bizottsági elnök