2019. szeptember 19.

MEGHÍVÓ
 
Tisztelettel meghívom Önt
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Közgyűlésének Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsága
 
2019. szeptember 19-én 8,30 órakor tartandó ülésére.
 
pdf HITELES MEGHÍVÓ
MÓDOSÍTOTT! (263 KB)
 
Az ülés helye: Városháza, Bencs Kálmán terem.
 
Tervezett napirendi pontok:
 
1./ Előterjesztés a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz Nyíregyháza 19/2005.(V.5.) önkormányzati rendelettel jóváhagyott helyi építési szabályzatának módosításáról és egységes szerkezetű szövegének megállapításáról szóló 21/2007.(VI.12.) önkormányzati rendelet módosítására (A rendezési terv módosítási kérelmének megindítása)
 
Előadó: Veres István városi főépítész
 
pdf MEGTEKINTÉS (997 KB)
 
2./ Tájékoztató a Városstratégiai és Környezetvédelmi Bizottsághoz - a NYÍRSÉGVÍZ Zrt 2019-2033. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 2. sz. módosításának, valamint a NYÍRSÉGVÍZ Zrt. 2020-2034. időszakra vonatkozó Gördülő Fejlesztési Terv 1. sz. módosításának véleményezésére
 
Előadó: Pató István Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály vezetője
Kovácsné Szatai Ágnes Vagyongazdálkodási Osztály vezetője
Meghívott: Szabó Istvánné NYÍRSÉGVÍZ Zrt. vezérigazgatója
 
pdf MEGTEKINTÉS (3.26 MB)
 
A Bizottság a 2./ napirendi pontot a Gazdasági és Tulajdonosi Bizottsággal együtt tárgyalja.
 
Nyíregyháza, 2019. szeptember 18.
Tormássi Géza
bizottsági elnök